• Неодамнешно
  • -10 %
ipalmay Фолија Розово Злато Хартија Пуканки Кутии Шарени Дизајн Бонбони Снек Хартија, Кутии, Свадба, Роденден Оркестарот 600pcs/многу

ipalmay Фолија Розово Злато Хартија Пуканки Кутии Шарени Дизајн Бонбони Снек Хартија, Кутии, Свадба, Роденден Оркестарот

DEN 7776.00
DEN 8640.00

Количина на стоки
Тековен


ipalmay Фолија Розово Злато Хартија Пуканки Кутии Шарени Дизајн Бонбони Снек Хартија, Кутии, Свадба, Роденден Оркестарот 600pcs/многу
Материјал : 250gms Храна Одделение Белена Хартија
Големина : 11.5*7*5cm
Пакување : 12pcs/пакет
Тежина : 95g/пакет
Тема : свадба партија пуканки кутии
Серија : Декорација-хартија пуканки кутии
Боја : Роза злато
Дизајн : Шарени
Овие свадба партија пуканки кутии се погодни за украсување на вашите специјални настани како што партии, бебето тушеви, свадби, и роденденска да се зголеми убаво атмосфера.
Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, можете да кликнете на овој веб-Сајт :
Други дизајн Пуканки кутии
Пуканки Кутии Пакет
100pcs Бесплатен Превозот 12inch(30cm) Двоен Слој Хартија Фан Flodable Цвет Фан Свадба Булчински Туш Партија Декорација Хартија Фан US$ 243.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 10000 компјутери Еко-пријателски Партија Цевчиња, 19.7x0.6cm Тема Божиќ Материјали за Пиење Хартија Цевчиња US$ 450.00 /многу
парчиња / многу
Сини Круг Хартија Плочи Свадба Годишнината Партија Резерви 9" Шарени Хартија Плочи Бесплатен Превозот САД$ 350.00 /многу
парчиња / многу
22 Бои Памук Пекарски twine 200 парчиња Бејкер е twine за Пакување на Подароци и Храна Бесплатен Превозот(110 Двор/ Гајтанот) САД$ 400.00 /многу
парчиња / многу
4000 Компјутери/многу Шарени Polka Точка Дрвени Прибор за јадење Свадба, Роденден Материјали Chevron Дрвени Гранки УСД 520.00 /многу
парчиња / многу
800 ПАРЧИЊА Најдобро Продаваните 12" Хартија Ткиво Цвет за Бебе Туш Партија Хартија Пом Poms Декорација US$ 580.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот!!! Шарени Виси Декорација 12" Ткиво Хартија Вентилатор за Свадба, Роденден US$ 195.00 /многу
парчиња / многу
Саќе Пом Poms 8" (20cm) Свадба, Роденден Декорација Ткиво Хартија Саќе Топки US$ 240.00 /многу
парчиња / многу

Други карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PX001-018
Шема:
Шарени,Chevron,Точка
Број на Компјутери:
120pcs
Материјал:
Храна Одделение Белена Хартија
Пакет:
12pcs/пакет
Големина:
11.5*7*5cm
Функција:
За Еднократна Употреба,Порибено, Рециклиран
Број На Модел На:
Шарени бонбони кутија
Употреба:
Деца/Возрасни Роденден, Фестивал Партија....
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Најдобри понуди