• Неодамнешно
Бесплатен превозот 50pcs/многу црвено срце облик LED Значка/Brooch Иглички Страна концерт Услуги одмор подарок

Бесплатен превозот 50pcs/многу црвено срце облик LED Значка/Brooch Иглички Страна концерт Услуги одмор подарок

DEN 959.04

Количина на стоки
Тековен


1. led трепка градите pin
светлина : 2 парчиња Црвена и 1 сина.
светло-up време : 5hours
пакет : 25pcs/картичка
Н. Ж : 10g
батерија : 3pcs LR41
2 . идеален подарок за младите луѓе,може да се користи во диско клубови,бар,забава,одмор ,прослави,партијата,
божиќ,ноќта на вештерките или другата страна.
3. ние ќе ви даде нашата најдобра услуга и квалитет и цена,
ако имате интерес,ве молиме контактирајте со нас

Други карактеристики

Бренд Име:
WIRICH
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JYC-095
Блескав Време:
10hours
Број на Компјутери:
50pcs
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
производство име:
led трепка градите pin
Пакет:
25pcs/картичка
Тежина:
10g
LED:
3pcs
Батеријата:
3pcs LR41
Префрлете:
за вклучување/исклучување

Најдобри понуди