• Неодамнешно
  • -10 %
50pcs Торта Храна Kraft Хартија Кутија Долго Кутии Роденден на Божиќ Свадба Партија Бонбони Подароци Пакување 23*7*4cm

50pcs Торта Храна Kraft Хартија Кутија Долго Кутии Роденден на Божиќ Свадба Партија Бонбони Подароци Пакување 23*7*4cm

DEN 1641.00
DEN 1823.52

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
Големина на :
23*7*4cm
На овој Линк се Само За на Хартија Кутија,Без Никакви Додатоци,Ако треба,ве молиме кликнете на следниот слики.
Лента Налепница Пополнување Додатоци Торта База

Други карактеристики

Повод:
Бренд Име:
LBSISI Живот
Шема:
Цвет,Фабрика,Солидна Боја,Писмо
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон

Најдобри понуди