• Неодамнешно
Самовила Бисери!!! 12pcs/многу Мини LED Самовила Светлина Батерија Управувана Флорални топката светилки за Свадба Партија Декорација

Самовила Бисери!!! 12pcs/многу Мини LED Самовила Светлина Батерија Управувана Флорални топката светилки за Свадба Партија

DEN 422.40

Количина на стоки
Тековен


Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. Да се чува далеку од мали деца Пакет на 12 Топката Светла (Една боја по кутија) Место овие мали јасно топки сите околу вашата партија место Секој од нив има мали блескав бела LED дека згаснува и исклучување полека Колективно тие произведуваат уникатен движат светулка или самовила светлина ефект водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики Батерии ќе трае 20+ часа постојано на Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring над земјата Заменливи батерии
Батеријата Барања : 2x CR1220-3 V батерии (вклучени)
Димензии : Мерки околу 2cm (Дијаметар)
Пакет се Вклучени : 12 x LED Самовила Бисери Светлина Батериите се вклучени
Производ Слики :
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.
Можете да го замените батериите, исто така,. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.
Самовила Бисери!!! 12pcs/многу Мини LED Самовила Светлина Батерија Управувана Флорални топката светилки за Свадба Партија Декорација
LED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон Светлина
Опис На Производот :
Трансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!
Ставете ги овие мали 3/4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
Карактеристики на производот : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.

Други карактеристики

боја:
бои се менува, Вар, Теал
Повод:
Блескав Време:
12H
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Бренд Име:
KITOSUN
Број На Модел На:
мини led самовила бисери партија светлина
Број на Компјутери:
12pcs
Led боја:
Бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолто/розова/виолетова/портокал/теал/вар
Како да се активни:
Отворете пластична топка и извлечете ја картичката
водоотпорен или не:
Водоотпорен и тоа е подвижна
Виси или не :
Виси
Предупредување:
Гушење опасност. Да се чува далеку од мали деца
Апликации:
Магичен светла за големата маса цветни аранжмани
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки
Име:
мини led самовила бисери партија светлина

Најдобри понуди