• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 10pcs/многу Големо Срце шема оган retardant Хартија Свеќа Торба, Luminary, Свадба Декорација Корист

Бесплатен Превозот 10pcs/многу Големо Срце шема оган retardant Хартија Свеќа Торба, Luminary, Свадба Декорација Корист

DEN 330.24

Количина на стоки
Тековен


Опис : Големо Срце Свеќа Кеси, Личности
Материјали : пламен retardant хартија
Димензии : 26*15*9cm, или прилагодени
Пакување : 10pcs на пп торба.
Предлози за тоа како да го користите Свеќа Торби : 1. Отворете свеќа торба и да се пополни во 2 или 3 инчи на песок или gravels во свеќа за да се поправи свеќа торба. 2. Стави Свеќа во центарот на песок куп. Направи одредени свеќа е исправена. 3. За максимално осветлување и декоративен ефект, на просторот помеѓу кеси за 2-4 нозе, освен. 4. Ве молиме имајте растојание до сите лесно отпуштен елементи со цел да се задржи safty. За поголема количина или експрес испорака начин, ве молиме навремено да контактирате со нас за добри цени. Ви благодариме.

Други карактеристики

Бренд Име:
JOYUSPARTY
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба,денот на Благодарноста,за Денот на Вљубените
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Joy15-1000
Фенер Тип:
Небото Фенери
Фенер Форма:
Круг
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Опис:
Свеќа Кеси

Најдобри понуди