• Неодамнешно
  • -49 %
Свадба Превез Невестата Да Биде Сатен Sash Тиара Круна очила Bachelorette Партија Кога Партијата Булчински Туш Комплет Декорација Материјали подарок

Свадба Превез Невестата Да Биде Сатен Sash Тиара Круна очила Bachelorette Партија Кога Партијата Булчински Туш Комплет

DEN 327.00
DEN 640.80

Количина на стоки
Тековен


Свадба Превез Невестата Да Биде Сатен Sash Тиара Круна очила Bachelorette Партија Кога Партијата Булчински Туш Комплет Декорација Материјали подарок
пакет содржи : 1 постави како можете да изберете
Поддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или е-пошта.
Во повеќето случаи,купувачот не треба да плаќаат никакви царински.Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји,царинскиот службеник може да биде стриктна.Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.Ако треба да се плати царински давачки,тоа е вашата должност да вашата земја;купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Искрено се извинуваме за сите непријатности.
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме оставете 5 Stra повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

Други карактеристики

Шема:
Буква,Срцето,Солидна Боја
Број На Модел На:
A310-A311
Повод:
Денот на вљубените,Свадба & Ангажман
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Повод:
bachelorette партија

Најдобри понуди