• Неодамнешно
  • -8 %
евтини 80pcs/многу расположливиот транспарентен ракавици за Градина BBQ ресторан/торта/убавина/коса боја/пикник кујнски алатки

евтини 80pcs/многу расположливиот транспарентен ракавици за Градина BBQ ресторан/торта/убавина/коса боја/пикник кујнски

DEN 88.00
DEN 96.00

Количина на стоки
Тековен


"Карактеристики на производот" : за еднократна употреба ЈП санитарни ракавици, формирана користење на храна-одделение полиетиленски, nonpoisonous и невкусна материјал. Преработка на храна, здравствената заштита, дрога дистрибуција
Пристап, кујна, апарати за домаќинство, салони за коса и коса боја, кампување BBQ ресторани треба да се користи кога се допира храна со раце
"КОРИСНИК" : семеен хотел ресторан во медицински козметологијата

Други карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
st-09182
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Материјал:
ПВЦ
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени

Најдобри понуди