• Неодамнешно
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs/Многу)+Розова Свадба Фаворизира Кристал Прстен Keychain Розови Дијаманти Копче Синџир Булчински Туш Корист

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs/Многу)+Розова Свадба Фаворизира Кристал Прстен Keychain Розови Дијаманти Копче Синџир Булчински

DEN 1199.52

Количина на стоки
Тековен


Snazzy и софистицирани со многу блескавата аспекти, оваа прекрасна кристал "дијамант" е совршено преголеми верзија на вистинска работа, со доволно стручно дизајниран детали за да го поставите ладни глави! Прстен вклучува неколку клучни синџир карики, совршен за чување на сите вашиот копчињата организирани. Овие направи одличен пратилки услуги и подароци за булчински туш или свадба гости. Секој прстен пристигнува во шармантна приказ подарок кутија со organza лак со појавување на "За Вас" tag.

Други карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
RWF-0022KC
Материјал:
метал+акрилик
Пакет:
Подарок кутија
Тип:
клучни синџир прстен
камен боја:
Пинк
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
Свадба фаворизира и партиски материјали
Име на производ:
keychain

Најдобри понуди