• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 10 компјутери/многу 21cm Нане Зелена боја на Хартија Рака Фан Свадба Декорација Партија Промоција Подароци

Бесплатен Превозот 10 компјутери/многу 21cm Нане Зелена боја на Хартија Рака Фан Свадба Декорација Партија Промоција

DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Хартија Рака Фан, Свадба или на Партијата Корист, DIY Хартија Занаети
бамбус ребра во бамбус природата боја; хартија фан покрие без било лого, букви, само во обична боја како сликовна претстава, или discriptions.
Материјали : бамбус ребра + хартија
Димензии : Должина 21cm стандард, отвори ширум за 38cm
Хартија фанови јас се справи подароци & украси за свадба дома партија deocration, промоција подароци.
Се разбира, тоа е убаво фан страна за летните денови! Може да се стави во џеб, во вреќи, дури и при рака!
Може да се направи за цртање или пишување желби на хартија страна. Тоа е добра DIY хартија Занаети.
Внимание Ве Молиме :
1. Навивачите се просечното ниво на квалитет. Ако сакате висок квалитет оние, ве молиме љубезно не го купат.
2. Ќе има неколку боја разлики со фотографии, ако умот, ве молиме да не купи.
3. Поголема Количина или изразат начин парцела, ве молиме навремено да контактирате со нас за да ви понуди на цени.
Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Други карактеристики

Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Роденден
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
Joy14
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
10pcs
боја:
Нане Зелена
Материјал:
бамбус+хартија
Големина:
21cm
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Најдобри понуди