• Неодамнешно
  • -12 %
100pcs/многу Сребрена Боја Сатен Подарок Перница 7*9cm Мали Свадба Накит Подароци Пакување Кеси Корист Бонбони Подарок Торба Бесплатен Превозот

100pcs/многу Сребрена Боја Сатен Подарок Перница 7*9cm Мали Свадба Накит Подароци Пакување Кеси Корист Бонбони Подарок

DEN 389.00
DEN 442.08

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте Во Мојата Продавница
100 Pcs Сребрена Боја Металик Дамка Накит за Подарок Кутија Свадба Подарок Organza Торбичка Пакување Кеси 7x9cm
Descr iption
Објектот Количество 100 PCS /многу
Точка Бр.
Подарок Перница 005
Објектот Материјали
Дамка
Главната Боја
Сребрена Боја
Објектот Околу Големина
7x9 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,подарок,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
За Кориснички Можеме да прилагодено на логото на кеси,ако сакате да го прилагодите вашиот логото на кеси,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме Кликнете На Сликата за Да ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

Други карактеристики

Повод:
Роденден,Свадба,Децата Ден,Годишнина,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
Накит за Подарок Торба 7x9cm
Материјал:
Платно
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KoMee
Големина:
7x9cm
боја:
Сребро.
Материјал:
Платно
Користат за:
Накит За Подарок Бонбони Козметички Чај Играчки Пакување Екран Зачувување
is_Cutsomized:
Yes
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Настан & Партија Ставка Type:
подарок торба
Тип:
Настан & Партија Материјали

Најдобри понуди