• Неодамнешно
  • -19 %
5.4*2.8 100pcs см Бела Црна, Кафена Хартија Картичка Kraft Хартија Ознаки Честитки за Scrapbooking Разгледници Порака Подарок

5.4*2.8 100pcs см Бела Црна, Кафена Хартија Картичка Kraft Хартија Ознаки Честитки за Scrapbooking Разгледници Порака

DEN 112.00
DEN 138.24

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на Нашата Продавница!
Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Не може да пратите пратката информации на секоја веб-страница.
Трошоците за 25-60 дена. Ве молиме да се разбере и да се чека пациентот !
- Производ Детали Материјал : Хартија Големина : 5.4*2.8 cm Количина : 100 компјутери Боја : како на сликите покажуваат
На секое прашање,добредојдовте да контактирате со мене ^^
Поголема количина,Поголем попуст $.$
Оставете уредна и валидна адреса ве молиме(Русите треба полно име) 0.0
Ако задоволни производот, 5 ѕвезда позитивни повратни информации ве молиме Т Т

Други карактеристики

Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените,Божиќ
Број На Модел На:
Партија украсување етикетата
Бренд Име:
PEIPINGKE
Големина:
S
Материјал:
Картон
Стоковните:
хартиените ознаки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
превозот:
Бесплатен превозот
Материјал:
Хартија
Големина:
5.4*2.8cm
Карактеристики:
Висок квалитет
Продажбата на моделот:
Трговија на големо
одржување:
имајте сува
дупка кол:
4 mm
Спецификација:
0.7-0.9M

Најдобри понуди