• Неодамнешно
  • -12 %
2 парчиња Мини Големина Принцезата Софија Роденден Фолија Балони Цртан филм Софија Хелиум Топки Деца Класичен Гумени Играчки

2 парчиња Мини Големина Принцезата Софија Роденден Фолија Балони Цртан филм Софија Хелиум Топки Деца Класичен Гумени

DEN 59.00
DEN 66.72

Количина на стоки
Тековен


2 парчиња Мини Големина Принцезата Софија Роденден Фолија Балони Цртан филм Софија Хелиум Топки Деца Класичен Гумени Играчки
Големина пред inflating : 40*25cm (ОНИЕ балон не може да се плови, дури и се стави на хелиум)
Пакет : 2 buc балони
Боја : исто како слика
Внимание : големината ќе биде помал кога inset воздухот .Сите големина е пред inflating На балони големина помала од 18 инчи ,дури и да се стави хелиум ,тоа не може да лебдат во воздухот . На балони имаат само запечатување вентили. Откако надуени балон ќе остане до повеќе од една недела. На балони за да може да биде исполнет со хелиум, да лебдат или се полни со воздух за да го закачите на било која површина. Балон ќе дојде рамен и треба inflating откако ќе ја прими.Балон продаваат без Хелиум
Кликни за да се купи inflator :

Други карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Земјата Ден,Денот на Таткото,Годишнина,Назад На Училиште,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Број На Модел На:
роденден фолија балони
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal,Цртан Слика
Бренд Име:
tonlyshow
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
is_customized:
No
Број на Компјутери:
2 парчиња
Балони Боја:
multicolor
Балони Gende:
момчиња,девојки ,деца
Тема:
роденден декорација
Предмет Тип:
фолија балони
Големина пред inflating :
мини големина

Најдобри понуди