• Неодамнешно
  • -12 %
Нов Стил 10 Боја на располагање Фокс во Облик на LED маска подарок Напојува со СТРУЈА-3V Трепка возачот За Партија,Свадба,Декорација на ноќта на Вештерките

Нов Стил 10 Боја на располагање Фокс во Облик на LED маска подарок Напојува со СТРУЈА-3V Трепка возачот За Партија,Свадба,Декорација

DEN 675.00
DEN 767.04

Количина на стоки
Тековен


Нов Стил 10 Боја на располагање Фокс во Облик на LED маска подарок Напојува со СТРУЈА-3 V Трепка возачот За Партија,Свадба,Декорација на ноќта на Вештерките
Пакет Вклучувајќи :
1 Pcs X 3 V5 M четири fucntions ЕЛ жица Инвертер
1 Pcs X EL жица Фокс Маска(покаже како слика)
Спецификација :
Име : Трепкачко ЕЛ жица Фокс Маска
Бои : 10 бои(Транспарентна сино/ Сино/ Red/ Розова/ Портокал/ Жолта/ Лимон зелена/ Зелена/ Бела/ Виолетова)
Тип на производ : Костими Додатоци
Пол : Унисекс
Празник : Ноќ На Вештерките
Напон : 3 V (2 AA Батерии)
Инверторот Функција : Стабилен На / трепка Брзо/Бавно да трепка / Исклучување(Со Копчето switch)
Објектот Тежина : 78g
Посебни употреба : Носии

Други карактеристики

Број На Модел На:
ЕЛ Маска
Повод:
Пол Открие,Куќа се Движи,Крштевки & Крштевањето,Велигден,денот на Благодарноста,Св. Патрик,Роденден,ноќта на Вештерките,Дипломирањето,Денот на планетата Земја
Шема:
Момче & Девојка,Цвет,Облека,Број,Цртан Слика,Ниту,Фабрика,Шарени,полна Боја,Архитектура,Невестата & Младоженецот,Животно,Круна,Цртан филм животинско
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
боја:
10colors(вклучувајќи ги и Проѕирно сини/ red/ Лимон Зелена/сина и така натаму)
Влезна Моќност:
3V-2AA батерии
Префрлете:
Копчето Се Префрлите
Инверторот Функција:
Мирно на/Трепка Брзо/Бавно да Трепка/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Пол:
Унисекс
празник:
Ноќта на вештерките
Тип На Производ:
костимот додатоци
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Посебни Употреба:
Носии
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди