• Неодамнешно
  • -21 %
32 Инчен Злато Се Зголеми Бројот Фолија Балони Бебе Туш 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Години Дете Момче Девојка Среќен Роденден Ballons Оркестарот

32 Инчен Злато Се Зголеми Бројот Фолија Балони Бебе Туш 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Години Дете Момче Девојка Среќен Роденден Ballons

DEN 61.00
DEN 76.80

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Алуминиум фолија
Големина на : дигитални фолија балон 32 инчи
Круна форма фолија балон 16inch
Пакет се вклучени : 2 парчиња/set
( 1pc број балон+1pc круна форма фолија балон)
Answer : ___________________________ Note :
1. Големина е пред инфлација, ве молиме овозможи 1-3cm разлика, ви благодарам.
2. Ако ви треба брза испорака , 3-15days, ве молиме изберете EMS, DHL, Fedex. 15-30 дена, ве молиме изберете e Packet. ако одберете бесплатен превозот, 30-60 дена, понекогаш, ќе биде одложен и не може да се следи. ве молиме осигурајте се дека имате доволно време да се чека и не ќе го пропушти партија. превозот брзина зависи од логистичка компанија и локалните поштата.

Други карактеристики

Ballon Големина:
32inch
Бренд Име:
eTya
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
роденден на балони
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број на Компјутери:
2 парчиња
Обликот Стил:
Круна,Број
Повод:
Роденден Партија,Партија
Повод:
Бебе туш
Употреба:
среќен роденден декорација
боја:
Роуз Злато
Балон тип:
дигитални балон,круна балон

Најдобри понуди