• Неодамнешно
120Pcs Персоналните Бели Дрвени Преклопен Рака Фан Свадба Корист Со Младоженецот, Невестата Име & Свадба Датум + Organza Торба/Tassel

120Pcs Персоналните Бели Дрвени Преклопен Рака Фан Свадба Корист Со Младоженецот, Невестата Име & Свадба Датум + Organza

DEN 10656.00

Количина на стоки
Тековен


120 Pcs Персоналните Бели Дрвени Преклопен Рака Фан Свадба Корист Со Младоженецот, Невестата Име & Свадба Датум + Organza Торба/Tassel
Пакет : Една Торба Organza
MOQ : 120 Pcs
Боја : Бела Боја
PS : Ние Може да Понуди Прилагодено Лого На Ребра,Ако Треба,Оставете Порака На Логото Текст И Фонт Број За Нас ве Молам,Ви Благодарам .

Други карактеристики

боја:
Персоналните, Не Персоналните
Повод:
Број на Компјутери:
120pcs
Шема:
Број,Срце,Ниту,Пеперутка,Солидна Боја,Писмо
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TB76-Свадба Фан
Материјал:
Дрво;Дрвени
Повод:
Други
Пакет:
organza торба
Радиус:
21cm
боја:
Белата боја
ocassion:
Свадба/Партија/Празник/Прослава/Ангажирање/Роденден/Бебе/Фестивал
tpye:
Настан & Партија Материјали
Материјал:
Дрвена рачка
кориснички:
Yes
Употреба:
Свадба Булчински Партија Услуги/Роденден Корист/Бебе Подарок
Акции:
Yes
Стил:
свадба фан

Најдобри понуди