• Неодамнешно
  • -20 %
лен 6 боја боја триаголник знаме Европски стил свадба партија покер знаме свадба знаме AA7906

лен 6 боја боја триаголник знаме Европски стил свадба партија покер знаме свадба знаме AA7906

DEN 96.00
DEN 119.52

Количина на стоки
Тековен

Опис на производот Вкупна должина : 3.5-4 долго, Материјал : Имитација лен, чиста рачно изработени Секој знаме големина : 12.5*17cm Име на Производ : 6 боја триаголник знаме Совршен за Пролет партија, хотел, другата страна, и за двете куќа декорација или фиксни на дрвја итн Постои многу вишокот twine на секоја страна, што го прави лесно да се откажам
Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.
2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате.
3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.ви благодариме!
3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Услови
1. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.
2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
5. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
6. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
7. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

Други карактеристики

Повод:
Партија,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
AA7906
Бренд Име:
OZXCHIXU
Производ Класификација:
Банери
Материјал:
природни јута
Повод:
Дома
1 парче должина:
17cm
1 парче ширина :
12.5 cm
вкупна должина:
Од 3,5-4 МИЛИОНИ

Најдобри понуди