• Неодамнешно
  • -15 %
200pcs Злато Сјајот на Круната Confetti Принцезата Принцезата Роденден Декорација Партија Резерви Табела Растера Декорација

200pcs Злато Сјајот на Круната Confetti Принцезата Принцезата Роденден Декорација Партија Резерви Табела Растера Декорација

DEN 408.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


200pcs Злато Сјајот на Круната Confetti Принцезата Принцезата Роденден Декорација Партија Резерви Табела Растера Декорација
Тип : Партија Декорација
Употреба : Свадба Декорација/Фестивал Декорација/Партии/Торта Декорација
Accation : Свадба/Роденден/Бебе Туш /Божиќ Партија/Home
Материјал : Хартија
Пакување : 200 компјутери/Торба
Големина : Околу 2,5 cm

*Ве молиме имајте предвид* на предната страна на Confetti е злато и на задната страна е обична бела.
Јас се користи високо квалитетен материјал рачно изработени / не-инфериорни материјал споредливи сјајот хартија, ѕвездите не ќе падне сјајот, ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.

Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!
а). Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
б). Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
c). Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена. EMS времето за испорака е за 7-29 days. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days. DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата.
d). Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00).
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!

Други карактеристики

боја:
Светлината Bule, Темно Puple, Темно Bule, Црвена, Светло Puple, Злато, Сребро.
Повод:
Денот на мајката,Роденден,ноќта на Вештерките,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Денот на Таткото,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Срцето
Бренд Име:
Fancylace
Број На Модел На:
Злато Сребро Сјајот Хартија Срце
Материјал:
Хартија
Материјал:
Хартија
Големина:
За 25mm
Употреба:
Свадба Декорација/Фестивал Декорација/Партии/Торта Декорација
ACCATION:
Роденден/Бебе Туш /Божиќ Партија/Home
Пакување:
200 компјутери/торба
испорака:
ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
начин на плаќање:
Western Union,Зачувам,Кредитна Картичка,Paypal

Најдобри понуди