• Неодамнешно
QIFU 24pcs Симпатична Животно Торта Topper Свадба Бебе Туш Cupcake Toppers Зема Декорација за Деца Роденден Торта Декорирање

QIFU 24pcs Симпатична Животно Торта Topper Свадба Бебе Туш Cupcake Toppers Зема Декорација за Деца Роденден Торта Декорирање

DEN 61.92

Количина на стоки
Тековен


Следете нас да уживаат Љубителите Ексклузивен Попуст
1.ВИП цена и екстра попуст за следбеници
2.Победа бесплатни производи и големи сини картони од продавницата клуб
3.Знаејќи за новодојдени, продавница за промоција и други бенефиции однапред.
Карактеристики :
Материјал : Висок Квалитет На Храна Стандард Хартија
Големина : 4x 3.5 см ( не вклучувајќи стап )
Испорака : 1 lot = 1 торба ( 24pcs )
Превозот и политика на враќање :
1. Ние ќе обично се продолжи наредби од 24 часа откако уплата.
2. Кина пост обичен мал пакет плус и Кина пост регистрирани воздух mail зема проценети 15-60 дена.
3. Препорачуваме испорака : Aliexpress стандард превозотПовеќе standable, побезбедно и побрзо.
4. Ние исто така нудиме изразат shippings како DHL, UPS-от, EMS и слично, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте под итно треба на тоа или количината е голем.
5. Ние прифаќаме враќа и наплата рок од 15 дена од денот на цел завршување, ве молиме контактирајте со нас.
Dropshipping и трговија на големо :
1. Ние капка брод насекаде во светот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.
2. Ние ќе понудиме најдобра цена за промет на големо, и препорачуваме најдобрите пратката.
Повратни информации :
1. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го цениме тоа (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди, Превозот време 5-ѕвезди).
2. Доколку производите кои сте ги добиле беше оштетен или примени погрешен стилови, ве молиме да не остави никакви негативни повратните информации прво, љубезно ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го реши и работа од најдобрите решенија. Вашето задоволство е нашиот предлог да се направи подобро.

Други карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Матура,Свадба,Децата Ден,Денот на Таткото,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
W1127
Бренд Име:
qifu
is_customized:
Yes

Најдобри понуди