• Неодамнешно
  • -30 %
50pcs/многу Lollipop Хартија Бубамара Бонбони Хартија Honeybee Партија Корист Пеперутка Lollipop Декорација За Дете Роденденска забава

50pcs/многу Lollipop Хартија Бубамара Бонбони Хартија Honeybee Партија Корист Пеперутка Lollipop Декорација За Дете Роденденска

DEN 81.00
DEN 115.20

Количина на стоки
Тековен


Производ параметри :
(1) Материјал : картон
(2) Големина : околу 8.5 * 5.5 cm/3.35 * 2.17 во
Производот се користи : роденден, децата се соберат, бонбони декорација
Пакување листа :
50 x бонбони декорација картички

Други карактеристики

Бренд Име:
TOPATY
Број На Модел На:
Симпатична Бонбони Lollipop Декорација
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Цртан филм животно,Пеперутка
Повод:
Големина:
M

Најдобри понуди