• Неодамнешно
  • -39 %
HAOCHU 6pcs/set Фото Кабина Црвена Позадина Тема Фестивал Polka Точка Бран Хартија Фанови Декорација Свадба Backdrops DIY Ѕид Оркестарот

HAOCHU 6pcs/set Фото Кабина Црвена Позадина Тема Фестивал Polka Точка Бран Хартија Фанови Декорација Свадба Backdrops

DEN 371.00
DEN 608.64

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Најдобар Квалитет на Хартија Големина : 2pcsx16"(40cm); 2pcsx12"(30cm);2 парчиња*8"(20cm) Боја : како на сликата покаже Пакет : 6 Pcs/set хартија фанови Црвени Кинески залага за среќа и мир, добра среќа. тоа е одговара за свадба, бебе туш ,Крштевки, birthday (роденден), божик, нова година и други различни партии. Со користење на овие Виси хартија фанови ќе го направат вашиот партија совршен!
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

Други карактеристики

Материјал:
Хартија
Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Бренд Име:
HAOCHU
Шема:
Шарени,Полна Боја,Точка
Број На Модел На:
JM04
is_customized:
Yes
Големина:
L
боја:
Црвена
Големина:
2pcsx16(40cm); 2pcsx12(30cm);2 парчиња*8(20cm)
Функција:
свадба , роденден, бебе туш, крштевки, божик, нова година decolor

Најдобри понуди