• Неодамнешно
  • -8 %
200pcs/многу Мали Пластични Храна Јасно Cellophane Торта Поп OPP Кеси Lollipop Пекарница Подарок Cookie Пакување Пакување за Велигден

200pcs/многу Мали Пластични Храна Јасно Cellophane Торта Поп OPP Кеси Lollipop Пекарница Подарок Cookie Пакување Пакување

DEN 158.00
DEN 171.84

Количина на стоки
Тековен


200pcs/многу Мали Пластични Храна Јасно Cellophane Торта Поп OPP Кеси Lollipop Пекарница Подарок Cookie Пакување Пакување за Велигден
Функција : Материјал : Opp Боја : Јасно конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Дебелина : Doubal Лице од 0,05 мм Внимание : Оваа торба е не само лепило,оваа цена е само за торба,без никакви додатоци.
Внимание!! Испорака Метод : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/ продавачот превозот начин-следење на број може да проверите само информации во продавачот земја, нема информации купувачот s земјата. Кина Пост Регистрирани Воздух Mailможе да се провери информациите за сите на патот. Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1. да се обезбеди целосна име. 2. Пакет треба долго време, тоа е подобро да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ( ако изберете Продавачот за Испорака Метод,НЕ ОТВОРЕН Спор во Рок од 60 Дена ,благодарение ) Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание. 1. Повеќето пакет потреба од 18 до 35 дена, но неколку пакет треба 60 до 90 дена, тоа е нормално. 2 .100% Предлагам да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket

Други карактеристики

боја:
Јасно
Подарок Торба Големина:
65x125mm, 7x10cm
Повод:
Партија,Велигден,Свадба,Ноќта На Вештерките,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,За Роденден
Број На Модел На:
M180201
Шема:
Никој
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
200pcs
is_customized:
Yes

Најдобри понуди