• Неодамнешно
  • -20 %
80m Шарени Триаголен Знаме Роденден Pennant Знаме Банер Свадба Дома Декор Настан Материјали Mayitr

80m Шарени Триаголен Знаме Роденден Pennant Знаме Банер Свадба Дома Декор Настан Материјали Mayitr

DEN 261.00
DEN 326.40

Количина на стоки
Тековен


Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Полиестер Ткаенини
Боја : Шарени
Знаме Димензии(прибл.) : 25 X18cm (L*W)
Пакет од 10 ленти, секоја лента 8 метри, вкупната должина 80 метри.
Идеален за : светското првенство прослави, лето fetes или партии.
Погоден за : внатрешна и надворешна употреба.
Гигант знаме bunting може да го направи на жива атмосфера.
Пакет Се Вклучени :
1* 80 M Bunting Банер
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради човек ual мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Други карактеристики

Големина:
80m
Повод:
Дипломирањето,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,Куќа се Движат,Годишнина,Пензионирање,Назад На Училиште,Нова Година,денот на Благодарноста,Кинеската Нова Година,за Роденден
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
1
Материјал:
Платно

Најдобри понуди