• Неодамнешно
Chicinlife 6Pcs Еден Ампер Купот на Свадба, Роденден Вечера Bachelorette Партија Пијат Пиво Садови Ангажман Материјали

Chicinlife 6Pcs Еден Ампер Купот на Свадба, Роденден Вечера Bachelorette Партија Пијат Пиво Садови Ангажман Материјали

DEN 118.08

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот :
Количина : 6pcs
Материјал : хартија
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Поради разликата помеѓу различни дисплеи, што резултира во боја на сликата со вистински приемот на бојата на стоки ќе се појави боја, се надевам дека ќе може да го разбере!
2.Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.Се надевам дека ќе може да се разбере.

Други карактеристики

Повод:
Партија,Свадба,Свадба & Ангажирање,Роденден
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Чаши
Бренд Име:
Chicinlife
Број На Модел На:
a
Материјал:
PP
is_customized:
Yes
Количина:
6Pcs

Најдобри понуди