• Неодамнешно
7.5*6cm (2.95x2.4) Мини Zip Заклучување Фолија Торба 300pcs/многу Чај Кафе во Прав Пакет Мали Алуминиумска Фолија Кеси Храна Одделение Mylar Торба

7.5*6cm (2.95x2.4) Мини Zip Заклучување Фолија Торба 300pcs/многу Чај Кафе во Прав Пакет Мали Алуминиумска Фолија Кеси

DEN 1286.40

Количина на стоки
Тековен

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материјал : Алуминиумска Фолија Надвор Димензија : 7.5*6cm, 2.95"x2.36" Внатре Димензија : 6.5*3cm, 2.56"x1.18" 9 Боја На Располагање : Црна, Сина, Сребрена, Бела, Зелена, Црвена, Виолетова, Златна, Кафеава
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Други карактеристики

is_customized:
No
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
7.5*6cm (2.95x2.4)
Бренд Име:
PABCK
Повод:
Денот На Планетата Земја,Божиќ,За Нова Година,За Роденден
Материјал:
Алуминиумска Фолија

Најдобри понуди