• Неодамнешно
Среќен Роденден Банер Bunting Злато Розова Сини букви рачно изработени Хартија Знамиња роденден услуги

Среќен Роденден Банер Bunting Злато Розова Сини букви рачно изработени Хартија Знамиња роденден услуги

DEN 192.96

Количина на стоки
Тековен

Среќен Роденден Банер Bunting Злато Розова Сини букви рачно изработени Хартија Знамиња роденден услуги
Карактеристики На Производот :
Големина : 10*15cm на знаме , 3 метри.
Материјал : хартија
Пакување : 13flags по bunting и панделка
Среќен Роденден Банер Bunting Злато Розова Сини букви рачно изработени Хартија Знамиња роденден услуги

Други карактеристики

Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Производ Класификација:
Банери
Бренд Име:
AIBOULLY
Број На Модел На:
bithday банер
Материјал:
Хартија

Најдобри понуди