• Неодамнешно
20 гроздобер табела салфетка хартија симпатична handkerchief крпа ткиво печатени кафе кафе куќа decoupage свадба partydecor serviettes

20 гроздобер табела салфетка хартија симпатична handkerchief крпа ткиво печатени кафе кафе куќа decoupage свадба partydecor

DEN 240.00

Количина на стоки
Тековен


Здраво,драг пријател.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.
Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .
Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.
Најдобри желби за вас.
Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение вода-базирани мастило, Животната средина Пријателски,Nontoxic.
Големина : 33*33cm,folden големина : 16.5*16.5 cm
Пакување : 20 парчиња/pack(2 слоеви/pc)
Вашиот вниманието ве молиме,салфетка хартија можеби малку збрчкана,mabye малку боја различни со различни компјутери, ве молиме да ни ги прости,ние се обидуваме се потрудиме.

Други карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Архитектура,Цвет,Растенијата
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Број На Модел На:
NP0019
Големина:
33*33cm
folden големина:
16.5*16.5 cm

Најдобри понуди