• Неодамнешно
Топла продажба смешно партија настан zabra гумени коњ костим за фаза шоу

Топла продажба смешно партија настан zabra гумени коњ костим за фаза шоу

DEN 20064.00

Количина на стоки
Тековен

Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања. Како да се задржи стабилен Што ги направи Г прстени и натпревар јажиња за вас да се врзуваат за поголема стабилност. Висока јачина за Складирање торба
3. Ние сме среќни да ви обезбеди со концептот дела од било прилагодено дизајн пред производството, така што може да се визуелизира на својата цел. Во светот испораката од страна на комерцијални се изрази, како што се DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ/EMS,За некои земји како Русија,Белорусија,Бразил,и др,ние брод ЕМС само. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или надоместок, ако е можно.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп/пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори). Логото, графички може да се печатат.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно).Двоен-три бода во целост се користи во текот на производи
2.Цел ќе бидат обработени откако вашата уплата е потврдена од страна aliexpress.разбивам тоа кога не се користи и да се стави во нашиот тим, торба.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.CE/UL стандард Воздушниот компресор
2.Превозот цена што се плаќа доза не вклучуваат увоз доход, бидејќи секоја земја ќе наплаќаат различни данок по разни стоки,повеќе или помалку, што не можеме да го знаеме и за контрола,што може да истрага во вашата локална царинска за тоа.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,др. Обичај услуга
1.Екстра webbing ленти додадете на сите стрес поени и на внатрешни работи за засилувања.Ако не се примени на објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Како да се надува
Може да се надува со електричен компресор/пумпа, се сврти на компресор и се надува. Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде фотографии како доказ.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад. За водоотпорен Повеќето компресори(некои компресори не) и materail се водоотпорен.

Други карактеристики

Повод:
Партија,Големиот Настан,Матура,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажман
Бренд Име:
BINLE
Материјал:
Платно
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
МД-03993
Потекло:
Кина
materail:
Стп Оксфорд ткаенина обложени
Големина:
2.5m or Customized
боја:
Исто како слика или прилагодени
Пакет:
Складирање торба за производот и картон за компресор
компресор:
Вклучени,CE 220v-240v или УЛ 110v-120v
Времето За Производство:
Околу 7days
превозот време:
Околу 7days
Превозот Методи:
Со DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/UPS/EMS Express

Најдобри понуди