• Неодамнешно
  • -20 %
Нова Мода Гроздобер Бохемија рачно изработени Multilayer Керамички Монистра Слон Кожа Шарм Нараквици за Жени, Девојки, Љубовници Подароци

Нова Мода Гроздобер Бохемија рачно изработени Multilayer Керамички Монистра Слон Кожа Шарм Нараквици за Жени, Девојки,

DEN 112.00
DEN 140.64

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Керамички+Кожа јаже+алуминиумски
Стил : Етнички Стил
Хривнија Должина : околу 14 см(прилагодливи)
Мушка Големина : приближно 8*15 mm
Тежина : околу 20 g
Количина : 1 парче
Состојба : 100% Сосема Нов

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
noverty
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
ZMQG056
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка

Најдобри понуди