• Неодамнешно
  • -39 %
Pulseiras Круг Нови Pulseira Feminina Жена Алки Легура Инкрустирани Мозаик Акрилик Хривнија Топла Scalable Панк Стил За Жени 2017

Pulseiras Круг Нови Pulseira Feminina Жена Алки Легура Инкрустирани Мозаик Акрилик Хривнија Топла Scalable Панк Стил

DEN 351.00
DEN 576.00

Количина на стоки
Тековен


Почитувани Клиенти, Нашиот производ се слика само за референца,pls се провери фактот објектот ќе добиете .бидејќи акрилик одбор се погледне малку разлика за различни дел,Pls забележи и да се carefull да се купи.
9996399

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SZ2017065886
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
Uu рачно изработени
Функција:
моден накит
Дијаметар:
6.5 см

Најдобри понуди