• Неодамнешно
  • -30 %
BAMOER Висок Квалитет на Автентични 925 Sterling Silver Сини Очи Јасно CZ Змија Синџир Срцето Алка & Хривнија Луксузни Накит SCB012

BAMOER Висок Квалитет на Автентични 925 Sterling Silver Сини Очи Јасно CZ Змија Синџир Срцето Алка & Хривнија Луксузни

DEN 877.00
DEN 1253.76

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Метална боја:
17CM, 19CM, 21CM
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SCB012
Бренд Име:
Bamoer
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
925 Sterling silver
Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина

Најдобри понуди