• Неодамнешно
  • -20 %
Нов Стил за Мажи Нараквици, Направени од страна на 8мм Мат Камен Мушка Нараквица, Антички Сребрен и Златен Боја Лав Главата Енергија Нараквици

Нов Стил за Мажи Нараквици, Направени од страна на 8мм Мат Камен Мушка Нараквица, Антички Сребрен и Златен Боја Лав Главата

DEN 98.00
DEN 122.40

Количина на стоки
Тековен


Нов Стил за Мажи Нараквици, Направени од страна на 8мм Мат Ахат Монистра Нараквица, Антички Сребрен и Златен Лав Главата Нараквици
Количина : 1pcs/многу Монистра, Големина : 8mm
Материјал : Мат Ахат Камен Мушка
100% сосема нов, со Врвен квалитет
Навистина висок квалитет,навистина најниска цена
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
kejialai
Должина:
20.5cm
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
М-L366
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М-L366

Најдобри понуди