• Неодамнешно
  • -20 %
Нова рачно изработени Женски свадба партија накит нараквици алки влакно beaded слон pendant Еластична хривнија накит

Нова рачно изработени Женски свадба партија накит нараквици алки влакно beaded слон pendant Еластична хривнија накит

DEN 57.00
DEN 71.04

Количина на стоки
Тековен

Можеби се ' уште се допаѓа :
ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ
Материјал :
ЛЕГУРА
Големина : Се Водат
конверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен
Боја :
како на сликата покажува
Количина : 1 компјутер
C ondition
100% Нови
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
/
Материјал:
Камен
Затворач Тип:
Бисер-clasps
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
HOCOLE
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Прилики за подароци:
Рекламирање и промоција бизнис подароци, сувенири , саеми, anniversa
квалитет:
Висок квалитет
Состојба:
100% нови
Должина:
се водат
Должина:
Elastic

Најдобри понуди