• Неодамнешно
  • -40 %
P00527 Едноставен Дизајн на синџирот на snap копчето шарм Хривнија одговара 18mm копчето

P00527 Едноставен Дизајн на синџирот на snap копчето шарм Хривнија одговара 18mm копчето

DEN 63.00
DEN 105.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
Fit 18mm or 20mm snap button
Големина:
прилагодлив
боја:
Црвена
Број На Модел На:
кожа копчето хривнија
Одговара:
одговара 18mm копчето
хривнија големина:
Максимална големина 27cm
Должина:
adjustable Maximum size 27cm

Најдобри понуди