• Неодамнешно
  • -35 %
SUTEYI Прозрачна Ѕвезда Серија Планета Хривнија Стакло Cabochon Нараквици & Алки Светат во Темнина Жени/Мажи Нараквици Накит

SUTEYI Прозрачна Ѕвезда Серија Планета Хривнија Стакло Cabochon Нараквици & Алки Светат во Темнина Жени/Мажи Нараквици

DEN 59.00
DEN 90.24

Количина на стоки
Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.88
$1.88
$1.98
$1.88
$1.42
$1.52
$2.69
$2.79
wy-приклучок-крај SUTEYI Прозрачна Ѕвезда Серија Планета Хривнија Стакло Cabochon Нараквици & Алки Светат во Темнина Жени/Мажи Нараквици Накит
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
NG04
is_customized:
Yes
Тежина:
18.0 g
Должина:
16cm+5cm
Метална боја:
сребро позлатен,злато позлатен
хривнија стил:
Стакло Cabochon Купола Сјај Хривнија
Наслов:
Shopkins Хривнија
Занает:
Калапи,Рачно Изработени
Endant Форма:
25ММ Cabochon Купола
Користете прилики:
роденден

Најдобри понуди