• Неодамнешно
Новиот office/кариера(OL style) бела кристал Moslem влакно нараквица со Еластичност,Евтини Moslem Молитва мушка хривнија за Подароци

Новиот office/кариера(OL style) бела кристал Moslem влакно нараквица со Еластичност,Евтини Moslem Молитва мушка хривнија

DEN 69.60

Количина на стоки
Тековен


Боја : како што е прикажано на слика, сите производи се направени во дневна светлина, што може да види се земаат во вид, но поради разни причини, како што се прикаже различни можете да видите во сликата бојата и вистински мал боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
Пакет : PP пакување 1 PCS
Оваа стока е направен од страна на леене, површината мазна, многу едноставна смисла, роман стилови, добар квалитет, особено погоден за промотивни подароци, подарок компанија активности, надворешна трговија промоција подароци, евтини, парична казна рачно производство. Во исто време погодно да го отворите лице продавница, маркет онлајн, grid пријател големо трговија на големо и мало.
Производот Се Покаже :
Други бои покаже :
Дел од гостин е голема цел слики покажуваат :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mancheng
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Унисекс
Стил:
Канцеларија/кариера
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Должина:
about
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Должина:
About

Најдобри понуди