• Неодамнешно
2017 нов стил Муслимански rosary 2 слој кристал нараквица,Новиот модел пурпурна Муслимански tasbih молитва монистра хривнија накит добар квалитет

2017 нов стил Муслимански rosary 2 слој кристал нараквица,Новиот модел пурпурна Муслимански tasbih молитва монистра хривнија

DEN 79.20

Количина на стоки
Тековен


Боја : како што е прикажано на слика, сите производи се направени во дневна светлина, што може да види се земаат во вид, но поради разни причини, како што се прикаже различни можете да видите во сликата бојата и вистински мал боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
Пакет : PP пакување 1 PCS
Оваа стока е направен од страна на леене, површината мазна, многу едноставна смисла, роман стилови, добар квалитет, особено погоден за промотивни подароци, подарок компанија активности, надворешна трговија промоција подароци, евтини, парична казна рачно производство. Во исто време погодно да го отворите лице продавница, маркет онлајн, grid пријател големо трговија на големо и мало.
Производ слики :
Друга боја :
Дел од гостин е голема цел слики покажуваат :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mancheng
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Должина:
about
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Должина:
About

Најдобри понуди