• Неодамнешно
  • -15 %
Година Нови Срцето Лебди Locket Шарм Хривнија & Алки Кристал Стакло Живеење Меморија Locket Pendant Нараквици Жени

Година Нови Срцето Лебди Locket Шарм Хривнија & Алки Кристал Стакло Живеење Меморија Locket Pendant Нараквици Жени

DEN 1057.00
DEN 1243.20

Количина на стоки
Тековен


сад $ 1.6 /Парче
сад $ 0.09 /Парче
сад $ 1.8 /Парче
сад $ 1.6 /Парче
сад $ 2.1 /Парче
us2.7/Парче us $ 2.3 /Парче
us $ 2.4 /Парче
сад $ 2.2 /Парче
сад $ 2.3 /Парче
сад $ 1.9 /Парче
сад $ 1.82 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
e us $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
Нови 2015 Срцето Лебди Locket Шарм Хривнија & Алки Кристал Стакло Живеење Меморија Locket Pendant Нараквици Жени
фунта сребрен накит шарм DIY лебди шарм лебди locket шарм лебди locket лебди шарм за стакло lockets оригами був глеѓ приврзоци ѓердани & приврзоци ѓердан жените меморија locket шарм locket стакло lockets живеење locket шарм фунта сребрен накит лето стил нараквици за жените пол мажи нараквици & алки Лебди Locket Хривнија Стакло Живеење Меморија Locket Хривнија линк синџири Хривнија Шарм Хривнија Лебди Locket Locket Лебди Шарм Живеење Locket Стакло locket Меморија Locket Фото Locket Pendant Locket Хривнија

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
shuyani
Должина:
22.5cm
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
клучни зборови:
лебдечки locket хривнија
Број На Модел На:
locket хривнија
боја:
4 бои
Квалитет:
AAAA+
Тип:
лебдечки locket хривнија
Пакет:
opp
предмети:
шарм хривнија
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
Pendant Големина На:
24*24mm
Должина:
22cm

Најдобри понуди