• Неодамнешно
  • -30 %
Природен Мраз Лубеницата Кристал Две-тон Квази Турмалин Хривнија Подарок Украси Жена Фонд Хривнија 10мм

Природен Мраз Лубеницата Кристал Две-тон Квази Турмалин Хривнија Подарок Украси Жена Фонд Хривнија 10мм

DEN 470.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Чипка-Up
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Фитнес Тракер
Број На Модел На:
Илјада Години
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Бренд Нови
Кристал и полу скапоцени камења:
Процесот кристал / полу скапоцени камења
Без Разлика Дали Или Не На Самото Место:
Стоки на залиха

Најдобри понуди