• Неодамнешно
  • -40 %
Гроздобер Хривнија За Жените Се Зголеми Злато Овална Смола Кристали Нараквици Алки Најдобри Пријатели Подарок Бохемски Накит

Гроздобер Хривнија За Жените Се Зголеми Злато Овална Смола Кристали Нараквици Алки Најдобри Пријатели Подарок Бохемски

DEN 104.00
DEN 172.80

Количина на стоки
Тековен

Во случај на постоење на данок,ве молиме да соработува со cuttoms да плаќаат данок. Имаме нашата фабрика се наоѓа во Меѓународните Трговски Пазар,Yi Wu -Жеџијанг-Кина. Големина : ве молиме видете на следната слика за разликата.
Еден единствен Дизајн цел повеќе од 60pcs,ние нудиме на големо трговија на големо цена ,цената ќе се пресметува според крајната цел количина,ве молиме контактирајте со нас ако имате големо количество барања.Ние ќе рефундирање или да направи размена по добиени вратени предмети
*3.
Ако сте statisfied со нашите производи ,ве молиме не двоумете се да ни остави повратните информации,ние навистина им е потребна вашата поддршка !! ви благодариме
За било која причина не сте задоволни со нарачки,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас.Ви благодариме !
*1.Тоа не е вистински злато
Дизајн : гроздобер изглед Тема Накит ,можеби некои уредната точка или пукнатина во површината.
1 Нема Следење на Број (не може да се песна) за мали цел(цел 2 Ако вашиот потврда дојде време,се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.Квалитетот проблем :
Ве молиме контактирајте со нас во 7days откако си ја примил пратката,донесе јасна фотографии за неисправен производ и го испрати до нас
ние ќе го организира наплата или замена по добиете на вашите фотографии.Судењето цел или примерок цел, исто така, е поздравен . Пакување : Opp Вреќа и Картон ве Молиме Имајте на ум : Тоа не е фунта злато.Добредојдовте да ја посетите и изберете вашиот омилен производи директно.Бидете сигурни да ја задржат во orginal состојба и се обврзуваат превозот sost бу себе.
3 Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање
4 немојте да се направи спорови во рок од 60 дена,ова е несакана.
Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број.
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO Повеќето Предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail , да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена. Ве молиме Имајте во предвид : Изразат обично имаат даночни прашање.Производ слики и детални димензија податоци се neceaaary,за подобро мувла одлуки.
Ние прифаќаме alipay тука.Поради tio ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во следи прилагодувања,colots прикажани во бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во hte предмети себе.

Други карактеристики

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Бренд Име:
kinel
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
S-0098
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Подароци објект:
Љубовници , пријатели, родители , бизнис
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ZXSL0006
Метали Тип:
Роуз Злато

Најдобри понуди