• Неодамнешно
  • -40 %
NEHZY луксузни Тајландски сребро хривнија врежани хривнија Срцето Sutra Lotus Машки и женски модели ретро модата врежан сребрен накит

NEHZY луксузни Тајландски сребро хривнија врежани хривнија Срцето Sutra Lotus Машки и женски модели ретро модата врежан

DEN 144.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Писмо
Бренд Име:
NEHZY
Број На Модел На:
552-625
позлата:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди