• Неодамнешно
  • -35 %
LUBINGSHINE Нерегуларни Природен Камен Влакно Нараквици Чакал Шарм рачно изработени Накит Жените Шик Водат Еластична Хривнија Жени

LUBINGSHINE Нерегуларни Природен Камен Влакно Нараквици Чакал Шарм рачно изработени Накит Жените Шик Водат Еластична

DEN 122.00
DEN 188.64

Количина на стоки
Тековен


LUBINGSHINE Нерегуларни Природен Камен Влакно Нараквици Чакал Шарм рачно изработени Накит Жените Шик Водат Еластична Хривнија Жени
Количина : 1piece
Материјал : природен камен
Боја : шарени,сина,зелена,розова,бела,кафена, како слика
Класичен и Мода женски Пол
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
На Некои Повеќе Информации 1. Плаќање прифатено : Кредитни картички, Пари booker, T/T, Western Union, итн. 2. Пакет : OPP Кеси as default. Кутии и други пакување е availble на барања.
3. Pls помогне да ни каже на претпочитаат боја на цел забелешка или да РАЗГОВАРАТЕ со нас, или ние ќе испратиме убав боја по случаен избор за вас. TKS.
Ве молиме имајте на ум pls, Ако малку боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако нема одговор во 2 дена ,Ние ќе го избере други убави бои за вас, ви благодариме! Испорака
Испорака Време : 2 до 5 работни дена по добивањето на плаќање. 5-10 дена за количество и OEM наредби. Ветување
Имаме за контрола на Квалитетот тим да бидете сигурни дека сите предмети се во добра состојба пред пратката.
АКО постои било квалитетот проблем се случува,pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие производи,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас!
ВРВОТ ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ,НАЈНИСКА ЦЕНА САМО ЗА ВАС! ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
За НАС 1.Нашата компанија е професионална производител на повеќето модерни Accesories и jewelries 2.Нашите производи ги вклучува : Jewelries, Шалови, перници и многу повеќе различни мода костими и елементи. 3.Конкурентна Цена и Одличен Квалитет
4.Примерок и испитување наредби се добредојдени. 5.Најдобра По-Продажба На Услуги. 6.OEM наредби се добредојдени. Контактирајте Со Нас
За повеќе детали на прилагодување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт преку Трговија менаџер, Порака или e-mail.
Пријателски прво, ние секогаш се обидат најдобро да се направи подобро.
Како за додадете ни за вашите омилени листа pls? : ) Ви благодариме!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
B1289
Бренд Име:
LUBINGSHINE
Функција:
Моден
Затворач Тип:
Никој
боја:
како Слика
Име:
нараквици за жени
Тренд:
Нова Мода
Пол:
Жените/Женски/Дами
Dropshipping:
Yes

Најдобри понуди