• Неодамнешно
  • -30 %
Сребро 925 Хривнија Накит За Жените 18CM Пурпурна Бела Кубни Циркон Нараквици Бесплатен Подарок Кутија

Сребро 925 Хривнија Накит За Жените 18CM Пурпурна Бела Кубни Циркон Нараквици Бесплатен Подарок Кутија

DEN 389.00
DEN 555.84

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
BELLE NOEL
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
моден накит
боја:
Виолетова
Должина:
18CM
Земја на Производство:
Guangdong
Камени Материјали:
ААА+ CZ
квалитет:
Висок
Техника:
Рачно изработени
Is_customized:
Yes

Најдобри понуди