• Неодамнешно
  • -37 %
Природни Црната Лава Камен Нараквици 7 Реики Чакра Исцелување Оникс камен Рамнотежа Монистра Хривнија за Мажи Жени Водат Јога Накит

Природни Црната Лава Камен Нараквици 7 Реики Чакра Исцелување Оникс камен Рамнотежа Монистра Хривнија за Мажи Жени Водат

DEN 84.00
DEN 134.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
caxybb
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Број На Модел На:
Z-B011
Компатибилност:
no
Функција:
no
Метали Тип:
природен камен

Најдобри понуди