• Неодамнешно
  • -20 %
Нови Хематит Монистра Камен Нараквици ФауимаHamsa Рака Шарм Нараквици За Мажи Ресни Barbell Накит pulseira masculina

Нови Хематит Монистра Камен Нараквици ФауимаHamsa Рака Шарм Нараквици За Мажи Ресни Barbell Накит pulseira masculina

DEN 137.00
DEN 170.88

Количина на стоки
Тековен


Нови Хематит Монистра Камен Нараквици ФауимаHamsa Рака Шарм Нараквици За Мажи Ресни Barbell Накит pulseira masculina
Објектот Quatity : 1 КОМПЈУТЕР Чакра камен Здрава хривнија Објект Материјал : 6mm Природни Хематит Нараквици beaded влакно фауимаhamsa рака Шарм нараквици Објект Должина : 190 MM (Еластична белегзија) Износ : 1 КОМПЈУТЕР Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч = 25.4 mm Белешки : Бидејќи на светлината, резолуција и така натаму, ќе има боја разлики answer : ___________________________ Note : Сите нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,ние може да го направи тоа за вас, ви благодариме!!
САД $ 3.99 / Цена
САД $ 2.45 / Цена
САД $ 5.16 / Цена
US $ 4.99 / Цена
САД $ 9.98 / Цена
САД $ 16.07 / Цена
САД $ 2.43 / Цена
САД $ 2.52 / Цена
САД $ 2.85 / Цена
САД $ 2.92 / Цена
САД $ 2.56 / Цена
САД $ 2.74 / Цена

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
01SB1270B-6MM
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи

Најдобри понуди