• Неодамнешно
  • -18 %
Глам Luxe Мистериозен Сребрен Розова Оган Опал Нараквици накит за жените pulseiras femininas B342

Глам Luxe Мистериозен Сребрен Розова Оган Опал Нараквици накит за жените pulseiras femininas B342

DEN 783.00
DEN 955.20

Количина на стоки
Тековен


Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 5*7 mm Главниот Розова Боја Тежина 8.22 Грама (Опал & Сребрена) Нараквици Периметар 180mm/7.08 инчен Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Други карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
garilina
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
B342
Гем Тип:
Човекот Направени Опал
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Должина:
180mm+40mm
Стил:
Романтични
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Предмет:
октомври-birthstones

Најдобри понуди