• Неодамнешно
  • -45 %
VAROLE Нерѓосувачки Челик Монистра Ткаенината Хривнија За Жени Noeud Armband Златна Боја Алки & Нараквици Manchette Алка Pulseiras

VAROLE Нерѓосувачки Челик Монистра Ткаенината Хривнија За Жени Noeud Armband Златна Боја Алки & Нараквици Manchette Алка

DEN 763.00
DEN 1387.20

Количина на стоки
Тековен


Можеби, исто така, како Бренд : VAROLE
Тип : Ткаенината Нараквици&Алки Жени
Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик Материјал
Позлата : 18 K златна боја (Не е лесно да исчезнат )
Трговија на големо Попуст : До 5pcs/стил на 50% попуст попуст како оригинална цена Сервисен Центар За Плаќање може да се плати со користење на Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот Кога ќе се прими плаќањето.Ние ќе испорака на сите производи од вашата нарачка во рок од 3 дена. Сите стоки во нашата продавница е бесплатен за превозот од Ali Express Стандард Shippingl. Ако сакате да достави итно,pls одберете брзо се изразат како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл. Враќање&Exchange 1.Сите нашите понуди се поткрепени со 100% гаранција за квалитет.Ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објект за нас за враќање на парите или замена. 2.Пред да се испрати назад предмети,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси по добивањето на вашиот вратени предмети. Повратни информации : Нашиот успех зависи од нашите клиенти задоволство. Ние негува секој клиент. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Но, ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да замине негативен фидбек.Ние веруваме дека секогаш постои решение и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Немојте да се грижите за тоа. Дополнителни прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
213-0068D
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
VAROLE
Пол:
Жените
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
хривнија Тип:
Манжетната Нараквици&Алки Жени
Дијаметар Големина:
60mm
Повод:
Подароци,Партија,Купување,Работа,Датум
Метална боја:
Златна боја(Не е лесно да исчезнат )
Is_Customized:
Yes
Трговија На Големо Попуст:
До 5pcs/стил на 50% попуст, како оригинална цена

Најдобри понуди