• Неодамнешно
Малку MingLou Бесконечност Љубов БОКСЕР хривнија куче животни миленичиња шепа шарм кожа заврши мажите нараквици & алки за жени мажи накит

Малку MingLou Бесконечност Љубов БОКСЕР хривнија куче животни миленичиња шепа шарм кожа заврши мажите нараквици & алки

DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
Малку MingLou
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Вештачки Корални
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
4275
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
подарок

Најдобри понуди