• Неодамнешно
  • -50 %
Пад на Превозот на големо Природна Розова Кристал Фокс Хривнија Еден Круг Рака String Алка Подарок за Жените Мода Накит

Пад на Превозот на големо Природна Розова Кристал Фокс Хривнија Еден Круг Рака String Алка Подарок за Жените Мода Накит

DEN 696.00
DEN 1391.52

Количина на стоки
Тековен

Име : в Услови : 100% Нови
Материјал : Природни Кристално
Големина на(Приближно) : Мушка дијаметар за 8mm /10мм / 12mm, Фокс за 22mm*18mm*10мм, perimete р : 18cmm-20cm ( 1mm=0.039 Инчен).
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере. 2.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање. 5. Ќе Случаен Испорака. Плаќање :
1.Ние Прифаќаме Alipay Тука.
2.Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ
Кредитна Картичка, Money bookers, Visa & Master Card, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Превозот :
1.Ние Брод на Светот
2.Предмети се Испраќаат Од Кина Користење на Воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на Земји во Рок од 10 до 20 работни Дена.
2. Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа.
Враќање:
1.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2. Не заради проблеми со квалитетот на примените, ве молиме да Плаќаат за превозот на трошоците
3.Поради фотографија технологија некои слики може да биде малку различен од чевли во Боја, ве молиме да ги преземе jade дека сте примиле како стандард
Повратни информации :
1.Ние зависи од вашето задоволство да успее, па повратни информации е од исклучително значење
за нас, ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Ви благодарам многу!
2.Ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор
на Aliexpress, ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор.

Други карактеристики

Метална боја:
8мм, 10мм, 12mm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
SJSL-003
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Метали Тип:
Никој

Најдобри понуди