• Неодамнешно
  • -5 %
JINSE Модата, Домот, Природен Камен Beaded Хривнија Кожа WP Нараквици & Алки

JINSE Модата, Домот, Природен Камен Beaded Хривнија Кожа WP Нараквици & Алки

DEN 91.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


JINSE Модата, Домот, Природен Камен Beaded Хривнија Кожа WP Нараквици & Алки
Превозот Термини :
Ние обично брод нарачки во рок од 24 часа по уплатата .
Испраќање од страна на хонг конг Пост со Следење на Број. Нормално, тоа треба 7-16 дена за испорака.
Ако сакате побрзо превозот и употребата express, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена. Бесплатен превозот од DHL, или ЕМС или ПРОЗОРЦИ за вредност погоре од US$150.00, трае околу 3-12 дена да пристигнат.
Ако не сте?т примените вашиот објект за 20 дена бидејќи ние испрати надвор, ве молиме контактирајте со нас.Нормално ќе добиете замена или целосна наплата ако не?т да ви објект конечно.
Превозот Време :
2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.
Превозот времето е околу 1 до 3 недели од Воздухопловната на Хонгконг Пост или ЕМС на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Во случај дека враќањето е барање, извести во рок од 7 дена од денот на вашиот прима . Предмети мора да се врати во точната состојба како што биле испратени. мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба ,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена .
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа.
Ве молиме да не?т остави лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem. ви благодариме!
Feed Back :
Вашето мислење е навистина важно .срдечно ве покануваме да земете неколку секунди за да се остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодарам многу !
Ако сте незадоволни со нашите предмети и услуга,ве молиме контактирајте со нас веднаш,ние ќе го реши тоа на вашиот задоволително ниво и ви остави среќен шопинг расположение тука .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бренд Име:
JINSE
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
WPB081
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден
Должина:
about20cm
Име на производ:
Кожа beaded влакно хривнија
is_customized:
Yes
Должина:
17cm for ref
Број На Модел На:
влакно хривнија

Најдобри понуди