• Неодамнешно
  • -12 %
Трговија на големо Бисер Бразлетна - Вистинска Бебето Природните Слатководни Бисер Хривнија 9 Редови 7 Инчи ,рачно изработени Модни Накит

Трговија на големо Бисер Бразлетна - Вистинска Бебето Природните Слатководни Бисер Хривнија 9 Редови 7 Инчи ,рачно изработени

DEN 781.00
DEN 888.00

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за Накит
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Компир
Должина:
7inch
Затворач Тип:
Магнет
Метали Тип:
сребро позлатен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
NBC-51
накит:
бисер хривнија
Бисер Тип:
слатководни бисер
бисер одделение:
AA
бисер сјај:
Висок
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
Бисер Форма:
Компир
бисер nacre:
сите(100% nacre)
бисер боја:
Бела
Затворач:
бело злато позлатен затворач
бисер големина:
3-7mm

Најдобри понуди